SKRIVBORD, mahogny, jugend, 1900-tal.

23420. SKRIVBORD, mahogny, jugend, 1900-tal.

Längnd 141, bredd 73, höjd 78 cm.

Senare beslag, nycklar saknas, slitage, listdelar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 915