SOFFA 3 sits, röd klädsel, 1900-tal.

234195. SOFFA 3 sits, röd klädsel, 1900-tal.

Längd 180, bredd 85, rygghöjd 80 cm.
Två par skydd för armstöd.

Visst slitage, fläckar på skydden.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två par skydd för armstöd.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 859