VÄGGUR, rokokostil, 1900-tal.

VÄGGUR, rokokostil, 1900-tal.
2341902. VÄGGUR, rokokostil, 1900-tal.

Riklig utskuren dekor i trä. Höjd 80 cm.

Lagningar samt dekorbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagningar samt dekorbortfall.

Antal besök: 752