234151. GUSTAV III, dokument, signerad med sigill och underskrift, daterad 1776.
Dokument med Gustav III underskrift samt daterad, bladet är även vattenstämplat
Namn som nämns flertalet ggr är Carl Johan Wijnbladh.
Gulnade blad, sigillmärkning med bortfall, bladen har spår efter att ha varit vikta
Texten är ej läst i sin helhet.