BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

234143. BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

Två lådor.
Längd 66, bredd 39,5, höjd 63,5 cm.

Slitage, senare målning, ett lås saknar en skruv. Stenskiva med nagg.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två lådor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 812