BOKHYLLA MED SKÅP, blåmålat trä, 1900-talets första hälft.

234137. BOKHYLLA MED SKÅP, blåmålat trä, 1900-talets första hälft.

Målning senare, längd 124, bredd 48, höjd 170 cm.

Övermålad listskada samt bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 750