FAT, 7 st, porslin, Kina och Japan, 1800/1900-tal.

234120. FAT, 7 st, porslin, Kina och Japan, 1800/1900-tal.

Diam 10-17 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diam 10-17 cm.

Nagg.

Antal besök: 551