PARDÖRR, inomhus, 1900-talets mitt.

2341109. PARDÖRR, inomhus, 1900-talets mitt.

Med råglas. Längd större dörr ca 86 cm. Längd mindre ca 32 cm. Höjd ca 201 cm.

Bruksslitage. Repor och slag. Delar till gångjärn saknas. Spricka glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 691