IRMA YOURSTONE. KERAMIKTAVLA, Uppsala Ekeby.

234092. IRMA YOURSTONE. KERAMIKTAVLA, Uppsala Ekeby.

Etikettmärkt samt monogramsignerad IY.
Höjd 28 cm.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 28 cm.

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 398