KARMSTOLAR 4 st, Windsormodell, 1900-talets andra hälft.

2340293. KARMSTOLAR 4 st, Windsormodell, 1900-talets andra hälft.

Spjälad rygg. Rygghöjd ca 104 cm.

Bruksslitage. Påbörjad restaurering av färgskrapning. Lagat ben.
1 stol lös i limning på ena karmen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 353