CSABAI PANTL. Olja på duk, Landskap vid vatten, signerad.

234028. CSABAI PANTL. Olja på duk, Landskap vid vatten, signerad.

Laszlo CSABAI PANTL (1904-1982).
39x49 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

39x49 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 945