STOLAR 4 stycken, Nordiska Kompaniet. 1940-tal.

234014. STOLAR 4 stycken, Nordiska Kompaniet. 1940-tal.

Ljusgrön tygklädsel.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusgrön tygklädsel.

Slitage.

Antal besök: 741