Många bokstäver, metall.

Många bokstäver, metall.
2340024. Många bokstäver, metall.

En samling av 11 bokstäver, metall, målat guld,
Mått på varje ca..: 24 x 21 x 5 cm.

Åldersanpassat tillstånd med tecken på slitage, repor och gnidning, lite färgskrapor och blixtrost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 541