Helvetia, Bolidensilver, diameter 49 mm, vikt 70 gram. Remontoir Cylindre, 10 rubis, diameter 44,5 mm, vikt 64 gram, kedja 28 cm.
Slitage. Skadad urtavla. Repor. Märken.