FICKUR, 2 st, bl.a. silver, Helvetia, 18/1900-tal.

233991. FICKUR, 2 st, bl.a. silver, Helvetia, 18/1900-tal.

Helvetia, Bolidensilver, diameter 49 mm, vikt 70 gram. Remontoir Cylindre, 10 rubis, diameter 44,5 mm, vikt 64 gram, kedja 28 cm.

Slitage. Skadad urtavla. Repor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 532