AVLASTNINGSBORD med hjul, Lindqvist, industristil, omkring 1900-talets mitt.

233967. AVLASTNINGSBORD med hjul, Lindqvist, industristil, omkring 1900-talets mitt.

Etikettmärkt
Längd 55 bredd 45 höjd 68 cm.

Slitage, märken, repor. Utdragbar skiva saknas. Ett hjul löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt
Längd 55 bredd 45 höjd 68 cm.

Antal besök: 1 956