STEPHEN BROWNLOW (1828-?). TYNE.

2339279. STEPHEN BROWNLOW (1828-?). TYNE.

signerad och betitlad, akvarell, 17.5cm x 26cm, monterad i en förgylld gesso-ram, 39 x 47cm totalt.

färgning, ram, med förluster och skador, 'guldmålat in'.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rushbrooks Auctioneers
Antal besök: 578