UNO SVENSSON. "Stora lekplatsen belyst", litografi.

2338969. UNO SVENSSON. "Stora lekplatsen belyst", litografi.

Signerad Uno Svensson, daterad 74, numrerad 25/90, ca 64x47 cm (84x67)

Proveniens: Uno Svensson.

fläckar på glas förekommer.

Uno Svensson (1929–2012)

Tema

Uno Svensson

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens: Uno Svensson.

fläckar på glas förekommer.

Uno Svensson (1929–2012)

Tema

Uno Svensson

Antal besök: 594