YNGVE BERG. Skapelsen, linoleumtryck, signerad, daterad 1953 och numrerad 11/50 à tergo.

233894. YNGVE BERG. Skapelsen, linoleumtryck, signerad, daterad 1953 och numrerad 11/50 à tergo.

81x60 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

81x60 cm.

Gulnad.

Antal besök: 3 683