THAGE NORDHOLM. "Havsvik". Akvarell, signerad. Utförd omkring 1961-63.

2338690. THAGE NORDHOLM. "Havsvik". Akvarell, signerad. Utförd omkring 1961-63.

38 x 46 cm.

Ej examinerad ur ram.

Thage Nordholm (1927–1990)

38 x 46 cm.

Ej examinerad ur ram.

Thage Nordholm (1927–1990)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 189