MATSERVISDELAR, 19 delar, flintgods " Rörstrandia " Rörstrand.

233862. MATSERVISDELAR, 19 delar, flintgods " Rörstrandia " Rörstrand.

8 st Mattallrikar
7 st Djupa dessert
4 st Assietter.

Krackelerat, missfärgat, mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 st Mattallrikar
7 st Djupa dessert
4 st Assietter.

Antal besök: 1 740