ANDERS ÖSTERLIND. Olja på duk.

233822. ANDERS ÖSTERLIND. Olja på duk.

Gatuparti med träd, otydligt signerad, 65x55 cm.

Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgbortfall.

Antal besök: 3 656