TORSTEN LIDMAN. Akvarell/bläck, Porträtt, Signerad.

233808. TORSTEN LIDMAN. Akvarell/bläck, Porträtt, Signerad.

19,5x14 cm.

Född 1903-1990.

Gör en kostnadsfri värdering!

19,5x14 cm.

Född 1903-1990.

Antal besök: 3 524