DOSA, silver, Anders Lundqvist Stockholm 1826.

233766. DOSA, silver, Anders Lundqvist Stockholm 1826.

Invändigt förgylld. Diameter ca 6,5 cm.
Vikt ca 87 gram.

Slitage, ytskador på undersida, något ojämn/bucklor. Lock med bristningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 87 gram.

Antal besök: 774