KOPPARBALJA, 1800/1900-tal.

KOPPARBALJA, 1800/1900-tal.
233765. KOPPARBALJA, 1800/1900-tal.

Höjd, inklusive ställning, 52 cm.
Diameter 65 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 65 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 665