SKRIVBORD i teak-fanér och ben i bok, 1950-talet.

233748. SKRIVBORD i teak-fanér och ben i bok, 1950-talet.

Skrivbord med sju lådor
Höjd 72 cm
Längd 120 cm
Djup 56 cm
Nyckel medföljer.

Mindre fläckar, repor, avslag, färgfläckar baksida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skrivbord med sju lådor
Höjd 72 cm
Längd 120 cm
Djup 56 cm
Nyckel medföljer.

Antal besök: 1 335