BORD i bonat trä, 1940/50-tal.

233685. BORD i bonat trä, 1940/50-tal.

Bord med ett hyllplan och mjukt svänga ben
Höjd 62 cm
Längd 69 cm
Djup ca 44 cm.

Slitage, repor, avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 62 cm
Längd 69 cm
Djup ca 44 cm.

Slitage, repor, avslag.

Antal besök: 547