INDUSTRIBELYSNING (3), Triplex, gooseneck, 1900-talets första hälft.

233658. INDUSTRIBELYSNING (3), Triplex, gooseneck, 1900-talets första hälft.

Triplex-lampa (Johan Petter Johansson) och 2 skrivbordslampor av gooseneck-typ.

Slitage. ej kompletta, samtliga lampor skadade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 712