ERIK WÖRTZ. soffa, "Tibro", IKEA, 1967.

2336501. ERIK WÖRTZ. soffa, "Tibro", IKEA, 1967.

Längd 186 cm
Höjd 70 cm
Stomme i bangkokteak, Lösa sitt och rygg plymåer.

bruksslitage, märken/repor,/skav. Klädsel med ställvis lösa trådar/noppor/bleknad.

Erik Wörtz (1916–1997)

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 186 cm
Höjd 70 cm

Erik Wörtz (1916–1997)

Antal besök: 954