BYRÅ med tre lådor, 1800-talets slut.

233576. BYRÅ med tre lådor, 1800-talets slut.

Byrå i bonat trä och med lådor med mässingsbeslag
Höjd 78 cm
Längd 93 cm
Djup 43 cm.

Bruksskick, sprickor, repor, avslag
Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 78 cm
Längd 93 cm
Djup 43 cm.

Nyckel saknas.

Antal besök: 491