VÄGGUR, Amerikaur, 1900-talets början.

233572. VÄGGUR, Amerikaur, 1900-talets början.

Höjd 65 cm.

Slitage, mindre fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 65 cm.

Slitage, mindre fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 695