BYRÅ, nyrokoko, 1800-talets senare hälft.

233570. BYRÅ, nyrokoko, 1800-talets senare hälft.

Mahogny. Välvd front. Längd 100, bredd 54, höjd 101.

Fanérskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanérskador.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 633