SALONGSGRUPPDELAR, 4 st, 1800-talet slut.

233563. SALONGSGRUPPDELAR, 4 st, 1800-talet slut.

Blandade träslag bl a björk och mahogny. 2 stolar. Bord, längd 84, bredd 58, höjd 77 cm. Soffa, längd 160.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 803