Tenntallrik.

Tenntallrik.
2335477. Tenntallrik.

Stämplar.
Storlek: 22.5 cm
Höjd: ca 2 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
2335477. Tenntallrik.

Stämplar.
Storlek: 22.5 cm
Höjd: ca 2 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 497