SCHATULL, renässansstil, 1900-tal.

233522. SCHATULL, renässansstil, 1900-tal.

Ek. Skuren dekor.
Ca. längd 129, bredd 48, höjd 56 cm.

Slitage, mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek. Skuren dekor.

Slitage, mindre fläckar.

Antal besök: 1 046