FOTOGENLAMPA, 18/1900-tal.

FOTOGENLAMPA, 18/1900-tal.
233473. FOTOGENLAMPA, 18/1900-tal.

Höjd 55 cm.

Kupa och brännglas saknas, smärre nagg på sten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 55 cm.

Antal besök: 722