POLISCYKEL, omkring 50-tal, Kärnan.

2334514. POLISCYKEL, omkring 50-tal, Kärnan.

märkt CP ( centralpolisen).

Bruks- samt åldersrelaterat slitage. Ej testad, funktionsgaranti lämnas ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

märkt CP ( centralpolisen).

Antal besök: 1 109