LARS LERIN. akvarell, landskap med röda hus, signerad, daterad 2012.

2334513. LARS LERIN. akvarell, landskap med röda hus, signerad, daterad 2012.

Bladmått ca 75x106 cm.
Rammått ca 90x120,5 cm.

Ej examinerad ur ram., någon repa nederkant ram på undersidan.

Lars Lerin (Född 1954)

Tema

Auctionets samlade höstkvalitetsauktion 2022

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått ca 75x106 cm.
Rammått ca 90x120,5 cm.

Lars Lerin (Född 1954)

Tema

Antal besök: 5 629