FÄLLBORD, 1800-tal.

233434. FÄLLBORD, 1800-tal.

Rotfaner.
Ca. 90x88 cm.

Slitage, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!
233434. FÄLLBORD, 1800-tal.

Rotfaner.
Ca. 90x88 cm.

Slitage, sprickor.

Antal besök: 663