TÅGBANA, 5 set, HO, Märklin, 1900-tal.

2333781. TÅGBANA, 5 set, HO, Märklin, 1900-tal.

T-1, 5192
T-2, 5193
T-3,5194
E, 5190
S, 2920
1 lok, 2 vagnar, transformator, räls och växlar
I originalkartonger.

Bruksskick, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

T-1, 5192
T-2, 5193
T-3,5194
E, 5190
S, 2920
I originalkartonger.

Antal besök: 671