LJUSSTAKAR, 1 par samt FAT, tenn, rokokostil, 1800/1900-tal.

23336. LJUSSTAKAR, 1 par samt FAT, tenn, rokokostil, 1800/1900-tal.

Ljusstakar, höjd 25 cm.
Ovalt fat, längd 41,5 cm.

Slitage, bucklor, anlupningar, repor. Ena staken sned.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusstakar, höjd 25 cm.
Ovalt fat, längd 41,5 cm.

Antal besök: 1 177