KLAFFBORD, 1940-tal.

KLAFFBORD, 1940-tal.
233357. KLAFFBORD, 1940-tal.

Stomme mahogny. Längd ink/utan klaffar 120-80, bredd 55 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
233357. KLAFFBORD, 1940-tal.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 979