TRÄSOFFA, 1900-talets första hälft.

233340. TRÄSOFFA, 1900-talets första hälft.

Längd 171, bredd 53, höjd 84 cm.

Slitage, färgsläpp, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, färgsläpp, fläckar.

Antal besök: 795