PÄRLCOLLIER med lås i 18K vitguld besatt med 7 safirer.

233338. PÄRLCOLLIER med lås i 18K vitguld besatt med 7 safirer.

Stjärnformat lås. Diameter ca 1,5 cm.
Märkt 750 kattfot.
Collier trätt med knutar.
Längd 71 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt 750 kattfot.
Collier trätt med knutar.
Längd 71 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 726