LJUSKRONA, med 8 ljusarmar, 1900-tal.

23331. LJUSKRONA, med 8 ljusarmar, 1900-tal.

Behängd med olikslipade prismor, diameter 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 773