LORNJETT, mässing och emalj, omkring 1900.

233275. LORNJETT, mässing och emalj, omkring 1900.

Etui. Längd ca. 14 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etui. Längd ca. 14 cm.

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 942