KARL MÅRTENS. Sidensvans, färglitografi, signerad.

2332427. KARL MÅRTENS. Sidensvans, färglitografi, signerad.

Bladstorlek 38x23 cm.

In inramad. Veck.

Karl Mårtens (Född 1956)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek 38x23 cm.

In inramad. Veck.

Karl Mårtens (Född 1956)

Antal besök: 385