KARL MÅRTENS. Skata, färglitografi, signerad och numrerad 138/280.

2332388. KARL MÅRTENS. Skata, färglitografi, signerad och numrerad 138/280.

Bladstorlek 29x51 cm.

Ej inramad. Mindre fläckar.

Karl Mårtens (Född 1956)

Bladstorlek 29x51 cm.

Ej inramad. Mindre fläckar.

Karl Mårtens (Född 1956)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 219