ESAIAS THOREN. TILLSKRIVEN. Litografi, kvinnoansikte, ej signerad.

233235. ESAIAS THOREN. TILLSKRIVEN. Litografi, kvinnoansikte, ej signerad.

40 x 37 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 37 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 106