SKISSER och INTERIÖRBILDER i mapp, blandteknik, bl a från Restaurant Gustav Adolf och Ringmåla Kyrka, Atelje Punkten, 1900-talets första hälft.

233230. SKISSER och INTERIÖRBILDER i mapp, blandteknik, bl a från Restaurant Gustav Adolf och Ringmåla Kyrka, Atelje Punkten, 1900-talets första hälft.

Största mått: ca 37 x 51 cm.

Varierande slitage. Revor, fläckar, veck. Mapp med omfattande slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Största mått: ca 37 x 51 cm.

Antal besök: 506