SKISSER och INTERIÖRBILDER i mapp, blandteknik, bl a från Restaurant Gustav Adolf och Ringmåla Kyrka, Atelje Punkten, 1900-talets första hälft.
233230. SKISSER och INTERIÖRBILDER i mapp, blandteknik, bl a från Restaurant Gustav Adolf och Ringmåla Kyrka, Atelje Punkten, 1900-talets första hälft.
Största mått: ca 37 x 51 cm.
Varierande slitage. Revor, fläckar, veck. Mapp med omfattande slitage och skador.
Största mått: ca 37 x 51 cm.