BRUKSFÖREMÅL, 6 del koppar, ställningar samt karbidlampa Impex.

2332248. BRUKSFÖREMÅL, 6 del koppar, ställningar samt karbidlampa Impex.

Kopparbunke på metallställning, höjd 47 cm, diameter 32 cm
Kopparkittel på träställning, höjd 60 cm, diameter 30 cm
3 st kaffepannor i koppar samt en kastrull.
1 st Karbidlampa, Impex. Höjd 20 cm, djup 13 cm.

Oputsat, repor, märken och bucklor finns. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 456